Založit webové stránky nebo eShop
Seznam soutěží

 

Datum Čas

Místo konání

Výsledek
30.4.2011 13:00 Bílovec - Hasičský areál    Pozvánka Nezúčastnily jsme se
7.5.2011 9:00 Studénka-Butovice ("Za Klečkou"), okrsková soutěž  25s (2.místo i s kat.mužů)
13.5.2011 20:30 Kunčice pod Ondřejníkem - hřiště u ZŠ, noční   Pozvánka  24,955s (7.místo)
14.5.2011 13:00 Vlkovice Nezůčastnily jsme se
29.5.2011 13:00 Fryčovice - na stadiónu TJ Sokol     24,751s (10.místo)
3.6.2011 20:30 Větřkovice - u firmy Jaroslava Kostery, noční   Pozvánka  20,248s (2.místo)
11.6.2011 12:30 Kujavy - hřiště TJ Sokol    Pozvánka  19,094s (1.místo)
19.6.2011 9:30 Výškovice - místní hřiště   Pozvánka  Nezúčastnily jsme se
25.6.2011 10:00 Odry  23,998s (2.místo)
26.6.2011 13:00 Janovice - areál fotbalového hřiště    Pozvánka Nezúčastnily jsme se
2.7.2011 14:30 Mniší - sportovní areál u kulturního domu    Pozvánka Nezúčastnily jsme se
2.7.2011 15:00 Orlová-město - u požární zbrojnice       Pozvánka Nezúčastnily jsme se
3.7.2011 13:00 Lesní Albrechtice - místní hřiště   Pozvánka Souěž ZRUŠENA!
5.7.2011   Lukavec - Terénní vlna   N
6.7.2011 12:00 Rychaltice - cvičiště SDH Rychaltice      Pozvánka Nezúčastnily jsme se
8.7.2011 21:00 Stachovice - areál za hasičskou zbrojnicí, noční    Pozvánka  23,405s (3.místo)
8.7.2011 22:00 Závada - hřiště TJ Sokol, noční     Pozvánka Nezúčastnily jsme se
9.7.2011 12:30 Vlkovice - fotbalové hřiště        Pozvánka Nezúčastnily jsme se
16.7.2011 13:30 Velké Albrechtice - fotbalové hřiště   Pozvánka  20,83s (2.místo)
16.7.2011 13:30 Jílovec - Myslivecká chata  25s a něco (2.místo)
16.7.2011 15:00 Veřovice - za kulturním domem       Pozvánka Nezúčastnily jsme se
17.7.2011 12:45 Lesní Albrechtice    NÁHRADNÍ TERMÍN!     Pozvánka Nezúčastnily jsme se
30.7.2011 8:30 Trojanovice - areál hasičské zbrojnice Nezúčastnily jsme se
30.7.2011 14:00 Studénka- nádraží - areál Mlýnská    N
       
       
       

 

 

 
 
TOPlist

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek